ul. Kopernika 14 | 56 – 400 Oleśnica | tel. +48 71 7986030 | [email protected]

Restauracja Dworu Spalice

Kameralny charakter, klimatyczna weranda i przede wszystkim smaczne i zdrowe dania Szefa Kuchni sprawiają, że Restauracja Dworu Spalice, to godne polecenia miejsce do romantycznej kolacji, spotkań rodzinnych oraz biznesowych.

Szef Kuchni przygotował starannie skomponowane menu oparte o potrawy Kuchni Polskiej wykorzystując przepisy zapewniające lekkość potraw, wyjątkowość smaków i zdrowy styl życia.  Na okoliczności wcześniej zorganizowanych kolacji i spotkań w większym gronie Szef Kuchni poleca Menu Degustacyjne oraz Menu Tematyczne. Prawdziwych smakoszy nowinek kulinarnych zapraszamy na Privite Dining, na którym zgodnie z Państwa preferencjami zostaną przygotowane wyjątkowe specjały Szefa.

Nastrojowa weranda, to wyjątkowe miejsce na spotkanie, gdzie można zaznać nutę intymności cenioną przy kolacji we dwoje jak i przy spotkaniach biznesowych. Dodatkowo Restauracja Dworu Spalice posiada mniejszą 20 osobową salę, która na życzenie może zostać dla Gości wydzielona. Główna sala z barem pomieści ok. 60 osób przy zorganizowanych przyjęciach. 

Chrzest, komunia, spotkanie zorganizowane czy wesele do 80 osób, to nasza specjalność. Oferujemy również catering na potrzeby spotkań i uroczystości odbywających się w plenerze, biurze czy domu z możliwością dowozu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Rezerwacja

Recepcja Dworu Spalice
czynna całodobowo
tel. +48 71 7986030

Adres
ul. Kopernika 14
56 – 400 Oleśnica

Restauracja czynna:

Poniedziałek – Piątek
14:00 – 21:00

Sobota – Niedziela
12:00 – 22:00

Private dining

Na wyjątkowe okazje niezwykłe dania przyrządzane na oczach Gości z kulinarnym show.

Więcej

Organizacja przyjęć

Organizujemy kameralne i uroczyste obiady oraz przyjęcia do 80 osób.

Więcej